Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie sisteme de monitorizare a traficului de retea
- Număr anunț
- DA33486422
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
- Cod CPV
- 32427000-2 · Sistem de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.