Atribuită Cumpărare directă

Plita inductie cu putere de 2000 w ZILAN ZLN 0559

Număr anunț
DA33487184
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39711430-2 · Plite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,51 RON
Valoare atribuită
281,51 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,51 RON

din 281,51 RON estimat