Atribuită Cumpărare directă

Aspirator fara sac VITEK VT-8130 3.5L 2200W Negru Verde

Număr anunț
DA33487443
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,81 RON
Valoare atribuită
337,81 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,81 RON

din 337,81 RON estimat