Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare produse de marketing si promovare proiect Muzeu de Etnografie si Arta Populara Tulcea

Număr anunț
DA33487846
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
WILD WEST INFINITY SRL (CUI 34727209)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.065 RON
Valoare atribuită
8.065 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.065 RON

din 8.065 RON estimat