Atribuită Cumpărare directă

MOTOCOASA STIHL FS 235

Număr anunț
DA33488781
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899,16 RON
Valoare atribuită
1.899,16 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899,16 RON

din 1.899,16 RON estimat