Atribuită
Cumpărare directă
Transformator Cisco pentru telefoane IP, for the 7900 IP phone series
- Număr anunț
- DA33489112
- Autoritate contractantă
- Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304,23 RON
- Valoare atribuită
- 304,23 RON
- Data publicării
- 19.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.