Atribuită Cumpărare directă

MOCHETA AW SMART CITY (MULTI)" "3.355,29" "128,80" "M2" "9501242" "TRANSPORT STANDARD ZONA C" "126,

Număr anunț
DA33489253
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSTESTII DIN VALE (CUI 29145948)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.481,34 RON
Valoare atribuită
3.481,34 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.481,34 RON

din 3.481,34 RON estimat