Atribuită Cumpărare directă

Truse scule

Număr anunț
DA33489657
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
COMTRANS SA (CUI 1469723)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.882 RON
Valoare atribuită
1.882 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.882 RON

din 1.882 RON estimat