Atribuită Cumpărare directă

TRAPTA SI SIPCI DIN LEMN

Număr anunț
DA33489679
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
WILD SCULPTURE SRL (CUI 37805808)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.430 RON
Valoare atribuită
4.430 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.430 RON

din 4.430 RON estimat