Atribuită Cumpărare directă

TALC STERIL 3 GR CHIRURGIE TORACICA = IUL 2023= FE 1189/14.06.2023 = S.65, POZ. 1182'

Număr anunț
DA33491368
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,20 RON
Valoare atribuită
379,20 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,20 RON

din 379,20 RON estimat