Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE 11.5/80-15.3 12PR TRACTIUNE

Număr anunț
DA33491512
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
Furnizor / câștigător
ELACRIS AUTO COMPANY SRL (CUI 29236051)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.572 RON
Valoare atribuită
10.572 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.572 RON

din 10.572 RON estimat