Atribuită Cumpărare directă

Echipamente proiect 4434/04.04.2023 VA

Număr anunț
DA33494167
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI RO31599784)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.057 RON
Valoare atribuită
18.057 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.057 RON

din 18.057 RON estimat