Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere ambarcatiuni pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA33496046
- Autoritate contractantă
- COMUNA MODELU (CUI 3966354)
- Furnizor / câștigător
- FAIR PLAY SRL (CUI 1285577)
- Cod CPV
- 50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670 RON
- Valoare atribuită
- 1.670 RON
- Data publicării
- 20.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.