Atribuită Cumpărare directă

Placa video Gigabyte GV-N1656OC-4GL NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6

Număr anunț
DA33496740
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.818,46 RON
Valoare atribuită
1.818,46 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.818,46 RON

din 1.818,46 RON estimat