Atribuită
Cumpărare directă
Memorie Memorie Crucial 4GB DDR3L, 1600MHz, CL11
- Număr anunț
- DA33496854
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,83 RON
- Valoare atribuită
- 463,83 RON
- Data publicării
- 20.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.