Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inf si com pr INFIINTARE CENTRU DE COLECTARE DESEURI PRIN APORT VOLUNT C31I1A0122000489

Număr anunț
DA33497089
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
KONSCHAFT S.R.L. (CUI 37779423)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400 RON
Valoare atribuită
12.400 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.400 RON

din 12.400 RON estimat