Atribuită Cumpărare directă

COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Pentru HP M477: HP 410A (CF410A)

Număr anunț
DA33497534
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.339,60 RON
Valoare atribuită
3.339,60 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.339,60 RON

din 3.339,60 RON estimat