Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE statie SEpura srg 3900
- Număr anunț
- DA33498097
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
- Furnizor / câștigător
- OKURA CONSULT SRL (CUI 15027047)
- Cod CPV
- 50333200-0 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de radiotelefonie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 20.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.