Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant rapid pentru suprafețe DESCOSEPT SENSITIVE - flacon 1L cu pompa pulverizatoare,Role cea

Număr anunț
DA33498237
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,30 RON
Valoare atribuită
414,30 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,30 RON

din 414,30 RON estimat