Atribuită
Cumpărare directă
AGENT FRIGORIFIC R410A/SNTFC CFR CALATORI SA / SRTFC - REVIZIA DE VAG. GALATI
- Număr anunț
- DA33498364
- Autoritate contractantă
- SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.252,10 RON
- Data publicării
- 20.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.