Atribuită Cumpărare directă

Date mobile si Date fixe

Număr anunț
DA33498614
Autoritate contractantă
Compania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt (CUI RO15346437)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64216110-7 · Servicii de schimb de date electronice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.647,44 RON
Valoare atribuită
131.647,44 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.647,44 RON

din 131.647,44 RON estimat