Atribuită Cumpărare directă

Sistem Lenovo IdeaCentre 5 17ACN7 cu procesor AMD Ryzen™ 7 5700G, 32GB RAM, 2TB, W11P

Număr anunț
DA33499458
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.725,20 RON
Valoare atribuită
11.725,20 RON
Data publicării
20.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.725,20 RON

din 11.725,20 RON estimat