Atribuită
Cumpărare directă
BEC AUTO H7 PTR AUTOTURISMELE DIN DOTAREA GARZII FORESTIERE PLOIESTI
- Număr anunț
- DA33499462
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA PLOIESTI (CUI 13682503)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,05 RON
- Valoare atribuită
- 102,05 RON
- Data publicării
- 20.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.