Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii hidroizolatii acoperis de tip terasa necirculabila ADV177056
- Număr anunț
- DA33499762
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- CM MARIMONA INSTAL S.R.L. (CUI 42261141)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.592,95 RON
- Valoare atribuită
- 30.592,95 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.