Atribuită Cumpărare directă

Hard disk extern Western Digital External HDD WD Elements Desktop 3.5'' 8TB USB3, Black

Număr anunț
DA33499844
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,05 RON
Valoare atribuită
647,05 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,05 RON

din 647,05 RON estimat