Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza unica aferente unui obiectiv de investitii de interes public local
- Număr anunț
- DA33499904
- Autoritate contractantă
- Comuna Braesti (CUI 3724466)
- Furnizor / câștigător
- LIGNA PROD COM S.R.L. (CUI 717863)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.