Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie RCA pentru remorca BC 07 DOZ

Număr anunț
DA33500124
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
FINANCIAL SERVICES GROUP BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 17119023)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,62 RON
Valoare atribuită
135,62 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,62 RON

din 135,62 RON estimat