Atribuită Cumpărare directă

Caramida 0,30x0,25x0,20m

Număr anunț
DA33502659
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
SATEMIS SFERA PROFILE S.R.L. (CUI 37707478)
Cod CPV
44111100-2 · Caramizi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.430 RON
Valoare atribuită
23.430 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.430 RON

din 23.430 RON estimat