Atribuită Cumpărare directă

Achiziție consumabile asociate cu managementul proiectului PNRR „Uniți prin cultură”

Număr anunț
DA33503554
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae (CUI 4245119)
Furnizor / câștigător
SERVER HARGITA SRL (CUI 15306211)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079,84 RON
Valoare atribuită
1.079,84 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.079,84 RON

din 1.079,84 RON estimat