Atribuită Cumpărare directă

Hartie colorata carton color colorat A4 160g 160 g mp 100 coli top 10*10 culori asortat SP BACAU

Număr anunț
DA33503861
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,12 RON
Valoare atribuită
180,12 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,12 RON

din 180,12 RON estimat