Atribuită Cumpărare directă

Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare -Yato - YT-82844

Număr anunț
DA33503897
Autoritate contractantă
Administratia Lacuri Parcuri si Agrement Bucuresti (CUI 14008314)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,74 RON
Valoare atribuită
448,74 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,74 RON

din 448,74 RON estimat