Atribuită
Cumpărare directă
CLEXANE 2000 UI(20 MG)/0,2 ML SOL INJ CT*10SPR*0.2ML
- Număr anunț
- DA33505284
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636,30 RON
- Valoare atribuită
- 636,30 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.