Atribuită Cumpărare directă

Placi polifoam constructie decor - ref. 115/15.06.2023

Număr anunț
DA33505482
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333 RON
Valoare atribuită
1.333 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.333 RON

din 1.333 RON estimat