Atribuită Cumpărare directă

PACHET CABLURI MONITORIZARE PACIENT CONFORM OFERTA DE PRET 1023/25.04.23

Număr anunț
DA33506747
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.441 RON
Valoare atribuită
12.441 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.441 RON

din 12.441 RON estimat