Atribuită Cumpărare directă

Alpha D3 0,50mcg fl x30cps.moi / ALFACALCIDOLUM

Număr anunț
DA33506915
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.209 RON
Valoare atribuită
2.209 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.209 RON

din 2.209 RON estimat