Atribuită Cumpărare directă

Proxxon 23107 - Set capete de insurubare, mixte, 75 bucati, prelungitor insurubare, surubelnita hexa

Număr anunț
DA33507181
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,03 RON
Valoare atribuită
284,03 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,03 RON

din 284,03 RON estimat