Atribuită Cumpărare directă

Echipament de lucru ( pelerine si cizme ).

Număr anunț
DA33507581
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,78 RON
Valoare atribuită
690,78 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,78 RON

din 690,78 RON estimat