Atribuită Cumpărare directă

REPARATII GARD IMPREJMUIRE

Număr anunț
DA33507639
Autoritate contractantă
COMUNA ADANCATA (PRIMARIA) (CUI 4327480)
Furnizor / câștigător
TEHNOELECTRIC SRL (CUI 16855137)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.700,08 RON
Valoare atribuită
90.700,08 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.700,08 RON

din 90.700,08 RON estimat