Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat

SERVICII DE PROTECTIE SI PAZA A BUNURILOR SI VALORILOR LA SEDIILE CONSILIULUI JUDETEAN BOTOSANI-2 LOTURI

Număr anunț
SCN1038588
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
RINO GUARD S.R.L. (CUI 34844748)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.564 RON
Valoare atribuită
199.914,72 RON 3,7% sub estimat
Data publicării
27.02.2019 16:40
Anunț de atribuire
SCNA1015463
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041331

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 207.564 RON Adjudecat: 199.914,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de pază și protecție a bunurilor și valorilor la sediu… 103.782 RON VIP GRAND SECURITY 87.940,32 RON ↓15,3%
2 - LOT 2 - Servicii de pază și protecție a bunurilor și valorilo… 103.782 RON RINO GUARD 111.974,40 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
RINO GUARD S.R.L. CUI RO34844748
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

199.914,72 RON

din 207.564 RON estimat 3,7%

Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 7.649,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.