Atribuită
Cumpărare directă
CUP Dunearea_CB310523, CB130623
- Număr anunț
- DA33508377
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.796,28 RON
- Valoare atribuită
- 6.796,28 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.