Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat
Achizitie de materiale si consumabile pentru activitatile de cercetare fundamentala in cadrul proiectului: ”Oncoimunoterapie cu celule Natural Killer purtatoare de receptori himerici de antigen”, acronim “CAR-NK”
- Număr anunț
- CN1009451
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 03325000-3 · Animale mici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.800 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON 26,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2019 09:34
- Anunț de atribuire
- CAN1014030
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041243
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
25.000 RON
din 33.800 RON estimat
26,0%
Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 8.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.