Atribuită Cumpărare directă

cumparare directa furnituri birou

Număr anunț
DA33508949
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZEREVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 260 (CUI 23475670)
Furnizor / câștigător
RAMIT IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 3404453)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,71 RON
Valoare atribuită
256,71 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,71 RON

din 256,71 RON estimat