Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor furtun de inalta presiune Black & Decker, pentru masina de spalat cu presiune, 8 m

Număr anunț
DA33509031
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,50 RON
Valoare atribuită
160,50 RON
Data publicării
21.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,50 RON

din 160,50 RON estimat