Atribuită
Cumpărare directă
R 9702/21.06.2023 - Sortiment inele O | HNBR | O 3 - 22 mm | 225 piese
- Număr anunț
- DA33509714
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 19512000-8 · Articole de cauciuc nevulcanizat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93,10 RON
- Valoare atribuită
- 93,10 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.