Atribuită Cumpărare directă

materiale comunicatii

Număr anunț
DA33510049
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
Furnizor / câștigător
ELECTROSEC SERV SRL (CUI 15409454)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,81 RON
Valoare atribuită
1.116,81 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,81 RON

din 1.116,81 RON estimat