Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de cladiri destinate institutiilor de ordine publica sau serviciilor de urgenta si cladiri militare (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de interventie de mica amploare
- Număr anunț
- DA33511555
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
- Furnizor / câștigător
- LUDECO SRL (CUI 21087965)
- Cod CPV
- 45216000-4 · Lucrari de constructii de cladiri destinate institutiilor de ordine publica sau serviciilor de urgenta si cladiri militare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.000 RON
- Valoare atribuită
- 119.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.