Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pastrav

Număr anunț
DA33511685
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PĂSTRĂVUL DIN ŢARA TA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ (CUI 43260012)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat