Atribuită
Cumpărare directă
Clexane 6000UI(60mg)/0.6ml-sol.inj.in seringa preumpl. x 50-Sanofi RO
- Număr anunț
- DA33512488
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
- Cod CPV
- 33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.131 RON
- Valoare atribuită
- 16.131 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.