Atribuită Cumpărare directă

PACHET FETE DE MASA BBC 100% 140X140 (42BUC)- Cantina USV

Număr anunț
DA33513196
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
ALESSIA LINE SRL (CUI 16577383)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat