Atribuită Cumpărare directă

Pompa de injectie ATI cu un singur canal injectomat WGS 1011/ pompa volumetrica pentru seringi

Număr anunț
DA33513210
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535 RON
Valoare atribuită
1.535 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535 RON

din 1.535 RON estimat